test Solární plachty na bazén modro-černé (líc-rub) - výroba na zakázku | spytar.cz

Solární plachty na bazén modro-černé (líc-rub) - výroba na zakázku

číslo položky: #8635

Vážení zákazníci, objednávání sortimentu dostupného na stránkách Spytar.cz je nyní zajišťováno novým e-shopem Mikel.cz. Prosíme vás o schovívavost v této věci a omlouváme se za případné komplikace.
cena bez DPH: viz. nový eshop
cena s DPH: viz. nový eshop

Koupit v novém eshopu

Materiál:PE
Rozměr:podle Vašeho zadání
Barva:modrá/černá (líc/rub)
Typ:solární plachta na bazén
Plošná hmotnost:360g/m2
Cena / jednotka:
Tvar:čtverec,obdelník,kruh,ovál,v případě složitějšího útvaru prosíme dodat výkres s přesnými rozměry
Zakázková výroba:Ano
Vlastní výroba:Ano
tisk produktu poslat na mail

Solární plachty na bazén - výroba na zakázku


Solární plachty Vám dodáme dle Vašich požadavků v různých rozměrech délka x šířka. Objednávejte dostatečně velký rozměr, abyste si mohli finální rozměr dotvořit přířezem přesně podle velikosti Vašeho bazénu. Nejlepším nástrojem k dotvarování solární plachty je ostrý zalamovací nůž. Trvanlivost plachty je s garancí 24 měsíců.

Vlastnosti a specifikace solární plachty


Solární plachty na bazény jsou vyrobeny z modro/černé (líc/rub) PE fólie o gramáži 360g/m2 s UV stabilizací. Solární plachta se pokládá na vodní hladinu bublinkami směrem dolů. Průměr bublinek činí 15 mm. Rádi Vám na přání zašleme vzorek plachtoviny zdarma (info@spytar.cz).

Bazénová plachta je určena pouze pro letní provoz, v zimním období je nutno ji schovat (plachta nesmí zmrznout). Doporučujeme plachtu ošetřovat podle přiloženého návodu a dodržovat uvedené hodnoty chloru a pH ve vodě.

Jak objednat solární plachtu na bazén?

 

  1.   Podle rozměrů a tvaru Vašeho bazénu stanovte rozměr jako nejblíže větší obdélník,čtverec,kruh,ovál, podle rozměrů Vašeho bazénu.
  2. Svou poptávku na zhotovení solární plachty nám zašlete na info@spytar.cz.
  3.   Po obdržení plachty položíte na bazén. Plachta se tak přesně přizpůsobí otvoru bazénu, přesně padne na jeho hladinu.

Cena solární plachty je 160,- Kč/1m2 včetně DPH. Doprava činí 179,- Kč včetně DPH kdekoliv po ČR nebo podle tarifů zasílání do SR. Plachtu zasíláme na dobírku s doplatkem nebo jako zaplacený balík do 15 pracovních dnů od zaplacení zálohové faktury na 50% předem nebo 100% předem společností PPL (DHL).

Proč používat solární plachtu na bazén?

  • zamezíte průniku světla do vody a tím růstu škodlivých mikroorganismů ve vodě bazénu,
  • zamezíte úniku teploty ohřáté vody v noci a při ochlazení teploty vzduchu vlivem chladného počasí,
  • ohřejete vodu v bazénu přes den, kdy se zrovna nekoupete.

Doporučení pro zájemce o solární plachty


Levné solární plachty nemají žádný pozitivní účinek, který očekáváte, a jejich trvanlivost nepřesáhne pár měsíců. Doporučujeme volit solární plachty špičkové kvality od naší firmy Marek Mikel s.r.o.

Pokud je pro Vás cena hlavním měřítkem nákupu, zakupte raději naši krycí plachtu viz rubrika PE plachty 200g/1m2 SUPER. Je to podstatně levnější řešení s pouze nepatrným nedostatkem proti bublinkové solární plachtě.

Přejeme hodně úspěchů v provozování Vašeho bazénu s našimi plachtami!
Dotaz k produktu Solární plachty na bazén modro-černé (líc-rub) - výroba na zakázku