test Stínící sítě na plot PloteS 180g/m2 NA OBJEDNÁVKU - cena za 1 m2 | spytar.cz

Stínící sítě na plot PloteS 180g/m2 NA OBJEDNÁVKU - cena za 1 m2

číslo položky: #8740

Vážení zákazníci, objednávání sortimentu dostupného na stránkách Spytar.cz je nyní zajišťováno novým e-shopem Mikel.cz. Prosíme vás o schovívavost v této věci a omlouváme se za případné komplikace.
cena bez DPH: viz. nový eshop
cena s DPH: viz. nový eshop

Koupit v novém eshopu

Materiál:HD-PE
Rozměr:na míru
Barva:ZVOLENOU BARVU VEPIŠTE DO KOLONKY POZNÁMKA V NÁKUPNÍM KOŠÍKU.
Balení:1 role
Typ:Síť větších rozměrů na zakázku je vyráběna z více kusů
Plošná hmotnost:180 g/m2
Cena / jednotka:
Tvar:obdélník dokončený
Zakázková výroba:Ano
Vlastní výroba:Ano
tisk produktu poslat na mail

Stínící sítě PloteS na objednávku


Oblíbené kvalitní stínící sítě na plot z příze plochých vláken na osnově a dvojitých vláken útku. Stínivost stínící tkaniny dosahuje 90 % dle barevnosti. Síť větších rozměrů je nutno sešít z více kusů. Stínící sítě PloteS nabízíme v následujících barevných variantách: 

 ·   písková = sandstone

 ·         tmavě hnědá = dark brown·         tmavě šedá = metalNa zakázku Vám zhotovíme rozměr dle vašich požadavků. Rozměr výchozí metráže je 1,8 nebo 1,5x50 m. V základní ceně 90,-/m2 bez DPH je lem po celém obvodě bez ok. Na vyžádání Vám rádi zašleme vzorek zdarma (kontakt info@mikel.cz), případně si stínící sítě můžete prohlédnout sami přímo v naší kamenné prodejně na adrese Záhumení V, 763 02 Zlín-Louky.  


Kvalitní stínící tkanina pro všestranné využití


K hlavním přednostem našich ochranných sítí patří mimořádná pevnost, barevná stálost, odolnost vůči slunečnímu UV záření a v neposlední řadě také estetická hodnota.

Stínící sítě PloteS odolávají teplotám od -40 do +80 °C. Naše ochranné sítě permanentně vystavené venkovním podmínkách vydrží sedm i více let! Stínící tkanina má široké možnosti využití v domácnostech i firmách.


Stínící sítě na plot


Stínící sítě poskytují velmi vysokou neprůhlednost. Spolehlivě a účinně zamezují průhlednosti Vašich plotů a ochrání Vaše soukromí. 

Tkanina se výborně hodí k zastínění plotů kolem hřišť, otevřených skladů a dalších prostranství. 

Stínící tkaninu můžete s úspěchem aplikovat na drátěné, dřevěné i další plotové systémy, včetně provizorních oplocení pozemků a staveb. 
Ochranné stínící sítě na altány, pergoly a stanyStínící tkanina dobře poslouží také jako stínící clony na stropy a stěny zahradních altánů, pergol, stanů. Už pouhým zavěšením nad venkovní posezení si vytvoříte přístřešek, který Vás ochrání před slunečním zářením a deštěm. 
Přistínění rostlin na zahradách a políchVedle funkce stínících plotových clon nabízí stínící tkanina využití pro domácí pěstitele a velká zahradnictví. Výborně se osvědčuje jako prostředek k přistínění rostlinných kultur se snížením průniku slunečního světla až o 90 %! 

 


Přistínění poskytují naše tkaniny jak pro zahradnické a zemědělské kultury rostoucí na přímém terénu, tak i pro plodiny pěstované v pařeníku a skleníku. 

Doporučujeme plastové pásky dle naší internetové nabídky. Umístnění zhruba po půl metru (nahoře , uprostřed a dole), na 15 m stínící sítě = 1 balení (100 ks pásků).  

Dodání stínících sítí

U zakázkové výroby dodáváme hotové plachty do 15 pracovních dnů od přijetí zálohové platby. 

Dotaz k produktu Stínící sítě na plot PloteS 180g/m2 NA OBJEDNÁVKU - cena za 1 m2